Līdzdalību veicinoša audiovizuāla sajūtu izstāde STARP SAKNĒM UN VIRSOTNĒM

No 5. jūlija  līdz 1. septembrim Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā apskatāma “ izstāde “Starp saknēm un virsotnēm”

Šī izstāde ir piecu mākslinieku – tekstilmākslinieces Ilzes Rudzītes, skaņas mākslinieces Karīnas Greteres, fotogrāfa Marks Daijers (Mark Dyer) un dejotāju/ horeogrāfu Emīlijas Rudzītes un Antons Skonings Tomsens (Antona Skønning Thomsona)  sadarbības rezultāts. Darba procesā mākslinieki pēta simbiozi starp četrām mākslas disciplīnām, tiecoties pēc vienota veseluma. 

Interesenti aicināti uz izstādes atklāšanu 5. jūlijā pulksten 16.00

Caur mākslas darbiem mākslinieki aicina skatītāju reflektēt par sapņu un ilgu nozīmi dzīves gājumā, akcentējot cilvēku bināro pasaules uztveri, kad skaistais mijas ar biedējošo, skumjas – ar prieku. Šis stāvokļu mainīgums ir neatdalāma dzīves sastāvdaļa. Sapņi nekad nerodas tukšā telpā. Tie izriet no mūsu pagātnes pieredzes un virza mūs cauri dažādiem laikiem uz mūsu garīgajām virsotnēm, kuras ir nebeidzamas un mūžīgas.”

Ilze Rudzīte

Vairāk:

https://jvmm.lv/jaunumi/izstades/piecu-makslinieku-tekstilmakslinieces-ilzes-rudzites-sajutu-izstade-starp-saknem-un-galotnem/