Dizaineres Sarmītes Poļakovas lekcija BIO MATERIĀLU DZIAINS

Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola un Produktu dizains aicina uz LEKCIJU BIO MATERIĀLU DIZAINS Dizainere Sarmīte Poļakova stāstīts par jaunu materiālu radīšanas procesu 20.maijā. 12:00 - 12:50 MIKC RDMV, Kr. Valdemāra ielā 139, 2 stāvā, zālē (lai tiktu skolā, jāzvana pie ārdurvīm)

Sarmīte Poļakova ir latviešu izcelsmes dizainere, kura Frankfurtē vada materiālu dizaina un izpētes studiju «Studio Sarmite» Sarmītes darbība notiek materiālu un produktu dizaina jomā, dizainere rada jaunus materiālus no ražošanas pārpalikumiem - priežu mizām, audumiem, ko pēcāk lieto produktos, kā arī vada darbnīcas un lekcijas visā pasaulē. Darbu ar BIO materiāliem Sarmīte iesākusi studiju laikā Eindhovenas dizaina akadēmijā un tas tik ļoti ieinteresējis, ka dizainere turpina strādāt ar BIO materiālu pētniecību, tā ietekmi uz vidi, materiāla dzīves ciklu, radot jaunus ilgtspējīgus materiālus, kurus lieto tādos produktos, kā apģērbs, mēbeles, interjera priekšmeti.

Sarmītes sadarbības partneri un klienti ir tādi pasaulē zināmi zīmoli, kā Adidas, Universal Design Studio, Hirsch, Vitra, Levi’s u.c.Uz tikšanos!

Lekcijas norisi atbalsta VKKF Valsts kultūrkapitāla fonds

Informācija par Dizaineri:https://www.instagram.com/studio_sarmite/https://replay.lsm.lv/…/gatavo-materialu-no-priezu-mizam

Vairāk:

https://www.rdmv.lv/